KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767235
nr 1276 7235
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 74x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:52:54
23/9 18:43:50
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler